Фото Медіацентр Україна – Одеса: Костянтин Шевченко-Бітенський, лікар-психіатр, доктор медичних наук, декан Одеського Національного Медичного Університету; Евжена Паржицька, психолог-консультант в методі позитивної транскультуральної психотерапії, ГО «Віра, Надія, Любов»
22 Грудня, 2022, 13:56

“Навіть донат в 10 гривень – це донат на вашу психологічну рівновагу” – психологіня

Невеличкі пожертви на благодійність та на збройні сили України зможуть побороти відчуття провини людини що “робить занадто мало для перемоги”. Таку думку висловила під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса Евжена Паржицька, психологіня-консультант ГО «Віра, Надія, Любов».

Як сказала психологиня, зараз дійсно багато людей, які відчувають провину через те що вони нібито занадто мало роблять для перемоги.

“Треба усвідомити, що ми робимо стільки, скільки можемо. На мою думку, здоровий, оптимальний варіант – це віддавати стільки, поки не прийде відчуття, що ви вже виснажені. Треба усвідомити, що ми зараз всі в одному човні і допомогаємо, як можемо. Навіть донат 10 гривень – це теж допомога і це донат в нашу психологічну рівновагу”, – зазначила Евжена Паржицька.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini