Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
23 Грудня, 2022, 15:11

На Мелітопольщині наростає паніка: рашисти мігрують та тренуються евакуювати населення, люди скуповують продукти – Іван Федоров

На території Мелітопольщини рашисти зустрічають значний супротив, через що починають панікувати та мігрувати з місця на місце. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Масово проводиться накопичення російських військ, і — що важливо — ротація російських військ на території як міста Мелітополя, так і тимчасово окупованої Мелітопольщини. Через те, що йде планова ліквідація російських угруповань у Токмаку та Пологах, вони мігрують з одного місця на інше. Також ми бачимо, що у них починає наростати паніка. Ніхто не біжить і не від’їжджає, але паніка наростає: вчора на території Мелітопольського району розпочалося тренування евакуації населення. Паніка наростає серед колаборантів: вони обговорюють, що їм заробітну плату не будуть виплачувати через те, що росія всі свої кошти направляє на підтримку армії. Паніка, на жаль, наростає і у цивільного населення: люди починають скуповувати продукти довгострокового зберігання. Вони розуміють, що можуть бути перебої з поставками продуктів. Пришвидшує процес те, що рашисти намагаються з 1 січня вивезти з обігу гривню», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini