Олег Паска, Директор департаменту освіти і науки ЛОВА у Медіацентрі Україна
Олег Паска, Директор департаменту освіти і науки ЛОВА, Медіацентр Україна
3 Листопада, 2022, 14:26

На Львівщині тільки 46 із 1115 шкіл працюють дистанційно, будівлі навчальних закладів продовжують адаптовувати до умов війни — ЛОВА про зміни в системі освіти

На Львівщині тільки 46 із 1115 наразі шкіл працюють дистанційно, всі інші — в змішаному або очному форматі. Про під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Олег Паска, Директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації. 

«Ми постійно покращуємо ті умови, в яких перебувають діти в укриттях,

що дає можливість дітям здобувати більш якісну освіту… Ще серйозний виклик — підвищення якості дистанційної освіти», — розповів Олег Паска. 

Наразі понад 200 шкіл Львівщини підключені до системи дистанційної освіти. Також, за словами очільника департаменту освіти, до роботи в умовах воєнного часу адаптують і шкільних психологів. Зокрема, підвищенням їхньої кваліфікації займаються ізраїльські колеги. Згодом, у планах департаменту долучити психологів до надання допомоги не лише учням, а й всім жителям відповідних територіальних громад, які цього потребуватимуть. 

Водночас, система освіти досі працює над забезпеченням внутрішньо переміщених осіб житлом. На ремонти гуртожитків для ВПО область виділила близько 100 млн грн. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini