На Херсонщині поліцією знайдено 7 катівень та 8 місць несвободи, лише в одному ізоляторі тримали понад 300 людей – Нацполіція
Фото з відкритих джерел
22 Грудня, 2022, 15:40

На Херсонщині поліцією знайдено 7 катівень та 8 місць несвободи, лише в одному ізоляторі тримали понад 300 людей – Нацполіція

Під час окупації Херсонщини рашисти влаштовували катівні для місцевих мешканців. Про те, скільки таких місць знайдено саме поліцією, під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів т.в.о. начальника відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області Андрій Кований.

«До складу слідчих груп входять представники не тільки поліції, тому і фіксують місця катівень та місця утримання громадян не тільки поліцейські. Якщо брати саме нашу специфіку, то на теперішній час на деокупованих територіях зафіксовано 7 катівень та 8 місць несвободи. Три катівні та одне місце несвободи — це безпосередньо у самому Херсоні. Ще чотири катівні та сім місць несвободи — це Бериславський район. Але це не всі. Це лише ті, про які я можу говорити як поліцейський», — пояснив Кований.

Представник Нацполіції зазначив, що лише у одній катівні в Херсоні вже зафіксовано тримання понад 300 громадян, і це не остаточні дані.

«З приводу Херсона, найбільше місце катування громадян — це ізолятор тимчасового тримання, в якому вже наразі ми можемо оперувати числом більше 300 підтверджених випадків людей, яких там утримували. Вже встановлені їхні особи, вони дають свідчення. Але загалом ця цифра щодня зростає і точної кількості людей які пройшли, принаймні, через цю катівню, ще не встановлено», — додав Кований.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini