Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Лончак, директор департаменту освіти та науки Одеської обласної військової адміністрації
23 Грудня, 2022, 14:42

На 1 вересня 942 заклади освіти на Одещині були забезпечені сховищами та укриттями

Це 53% від загальної кількості у регіоні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Лончак, директор департаменту освіти та науки Одеської обласної військової адміністрації.

“Станом на 1 вересня 331 школа працювала в очному та змішаному форматі, 406  – у дистанційному. На сьогодні докладено багато зусиль, щоб 450 шкіл працювали в очному та змішаному форматі, і цей показник збільшується. Також в очному форматі працюють 125 закладів дошкільної освіти та 18 вишів”, – зазначив Олександр Лончак.

Як додав посадовець, в наступному році з державного бюджету на безпеку одеських освітніх закладів, обладнання укриттів та встановлення пунктів виклику поліції, буде перераховано 60 млн гривень.

“Також ми активно працюємо з міжнародними організаціями та донорами, щоб максимально покращити безпеку”, – додав посадовець.

Крім того, 70 опорних шкіл Одещини отримали по 110 тисяч гривень для підготовки до опалювального сезону та придбанні засобів для навчання.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini