Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Резніков, міністр оборони України
9 Лютого, 2023, 16:14

Міністерство оборони України не бачить зараз загроз для Одеси

Навіть під час можливого повномасштабного наступу у росіян для цього буде недостатньо засобів та сил. Про це під час спільного брифінгу міністрів оборони Литви та України у Медіацентрі Україна – Одеса заявив Олексій Резніков, міністр оборони України.

Він зазначив, що за даними української розвідки у російських угрупувань немає значних перспектив та можливостей, щоб загрожувати Одесі.

“Для того, щоб ризикувала Одеса, вони мають панувати на Чорному морі, але ми цього їх лишили, коли відправили флагман “Москва” за відомою адресою. А зараз на узбережжі чергують і “Гарпуни”, і “Нептуни”, і берегова артилерія. Тому з моря я не бачу загроз для Одеси та можливостей у росіян. Щоб загрожувати по суходолу, їм потрібно пройти Херсон, потім форсувати Дніпро і Миколаїв, як вони намагалися минулого разу. Миколаїв вони не взяли, а в Херсоні їх вже немає”, – зазначив Олексій Резніков.

Проте він додав, що зараз зберігається небезпека наступу росіян на південних територіях, які знаходяться поруч з українським Сходом, тому що там вони можуть поповнювати резерви.

“Ми не виключаємо повномасштабного наступу росіян з урахуванням їх любові до символізму. Скоро 24 лютого, річниця війни”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini