Фото Медіацентр Україна — Одеса: Підрозділ 126-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України
15 Листопада, 2022, 13:21

Ми не форсували наступ на Херсон, щоб зберегти людей – український військовий

Це була тактика командування Збройних сил України, тому ніхто не гнався за росіянами. Про це під час брифінгу у Медіацентр Україна — Одеса розповів Олександр Капшин, Командир взводу 126-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Його підрозділ був серед формувань ЗСУ, які заходили у звільнений Херсон.

«Будь-який наступ буває форсований, але коли це треба. Але такий наступ – це завжди ризики нарватися на міни чи пастки. У росіян була дуже велика кількість окопів та фортифікаційних споруд. І в кожен першими заходять сапери»,  —  розповів військовослужбовець.

Якщо гнатися за ворогом, можна потрапити на міни чи у пастку. То ніхто їх не доганяв, щоб зберегти особовий склад, додав Капшин. 

Як каже військовослужбовець, зараз у Херсоні теж небезпечно, бо ворог залишився на лівому берегу та його артилерія може дістати до міста. 

«Вони  на лівому березі в 15 км від Херсону. Але і наші артилеристи працюють на відмінно, думаю, це змусить їх відійти далі вглиб на лівому березі», — сказав військовослужбовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini