Володимир Мацокін, заступник міського голови Ізюма
Володимир Мацокін, заступник міського голови Ізюма, Медіацентр Україна
11 Листопада, 2022, 12:08

Мешканці повертаються: населення Ізюма від моменту деокупації зросло на 60% — заступник міського голови

Станом на початок тижня, кількість мешканців деокупованого Ізюма становила близько 21 тисячі людей. На момент деокупації в місті перебували близько 13 тисяч жителів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Володимир Мацокін, заступник міського голови Ізюма. 

«На момент звільнення в місті перебували біля 13 тисяч мешканців громад, з яких 1 тисяча були діти. Ми повністю підрахували кількість жителів міста і щотижня це робимо… Станом на початок тижня у нас уже були 21 тисяча людей», — розповів Мацокін. 

За його словами, місцева влада зараз екстрено займається відновленням критичної інфраструктури, вже частково працює транспортне сполучення. Однак, в короткі терміни налагодити комфортне життя для всіх жителів Ізюма не вдасться. 

«Найскладнішим викликом є відновлення централізованого теплопостачання, яке в нашій громаді, на жаль, буде не у всіх багатоповерхових домівках, бо на території громади є котельні, і потужні котельні, які на жаль, зруйновані вщент», — розповів заступник міського голови.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini