Фото ілюстративне
8 Листопада, 2022, 12:00

Медичні та освітні заклади Львова планують забезпечувати теплом з твердого палива в разі руйнування критичної інфраструктури – мерія

У Львові пропрацювали можливість перевести школи на використання твердого палива за умови відсутності газу і електроенергії. Запас твердого палива зараз формують. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Також тверде паливо закуповують і для медичних закладів — перш за все для відділень ургентної медицини та стаціонарів.

«Тверде паливо, ми розраховуємо, допоможе нам забезпечити функціонування медичних наших основних установ. Йдеться, власне про лікарні ургентної медицини та лікарні, де є стаціонари. Ми зараз не говоримо про поліклініки, тому що розуміємо, що при такій ситуації поліклініки будуть мати якийсь там обмежений функціонал», — розповідає Олександр Одинець.

Також в укриттях багатоквартирних будинків вже встановили близько 700 буржуйок.

Нагадаємо, 7 листопада у Львові розпочався опалювальний сезон для закладів так званого «гуманітарного блоку». Наразі тепло подають у 114 закладів освіти та 21 заклад охорони здоров’я. Також у закладах культури Львова уже розпломбовують котельні аби найближчим часом подати тепло і до них.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini