23 Березня, 2023, 16:33

Марина Бардіна: Сьогодні світ захоплений ідеєю української перемоги

Велика підтримка України почалася з політичної коаліції та з шаленої підтримки в різних країнах.

На цьому наголосила Марина Бардіна, заступниця голови парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та парламентського співробітництва під час панельної дискусії в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Виходили на площі люди, не лише українці та українки, які стали біженцями, але і громадяни інших країн. Те ж саме по топзірках шоубізнесу, акторах, співаках, які всі на своїх сторінках в соцмережах записували слова підтримки Україні», – нагадала вона.

Марина Бардіна переконана, що дуже важливо зберегти таку різноманітну коаліцію, яка включала б різні категорії політиків, представників громадянського суспільства в цих країнах. 

«Мені здається, що сьогодні світ захоплений ідеєю української перемоги. І звичайно, що задача номер один – здобути цю перемогу. Задача номер два – вибудовувати класну європейську Україну. І тут нам також потрібна коаліція партнерів, яка б долучалася до відновлення України, яка б могла допомагати нам тут творити зміни», – зазначила народна депутатка.

Водночас Марина Бардіна додала, що «дуже важливо не зупинити цю коаліцію в момент нашої перемоги, а лишитися хорошими друзями та продовжувати цю співпрацю».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini