Фото Медіацентр Україна – Одеса: Петро Зуб, водій-кінолог; Лариса Борисенко, керівниця ГО «Павлоградський пошуково-рятувальний кінологічний загін «Антарес»; Карина Колесніченко, кінолог; Марія Романова, кінолог
24 Січня, 2023, 16:13

Майже добу на місті трагедії у Дніпрі працювали собаки пошуково-рятувального загону “Антарєс”

До роботи на завалах собаки приступили через дві години після ракетного удару. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Лариса Борисенко, керівниця ГО «Павлоградський пошуково-рятувальний кінологічний загін «Антарєс».

“Про влучення ракети у Дніпрі ми дізналися у 16-00. Зідзвонилися з ДСНС у Павлограді, і вже у 18-15 були на місці, через пів години приступили для рятувальної операції. Після того, як потушили пожежу, нас допустили, ми почали працювати. На жаль, після першого огляду ми зрозуміли, що живих людей під завалами немає. Загалом, з моменту прибуття ми 22 години не відходили від завалів”, –  зазначила Лариса Борисенко.

Як додала фахівець, наступного дня, 15 січня, собаки продовжили працювати й показали рятувальникам нові місця, де з-під завалів рятувальники продовжили діставати тіла загиблих.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini