8 Грудня, 2022, 14:36

Майже 75% учнів навчається онлайн: радимо батькам обговорювати з вчителями, чим зайнята дитина в інтернеті — Державна служба якості освіти

Наразі майже 75% українських учнів навчається онлайн, тому тема безпеки дітей в інтернеті є дуже важливою. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

«Для нас як Державної служби якості освіти дуже важлива безпека дітей під час навчання, а особливо під час навчання в дистанційному форматі. Майже 75% учнів на сьогоднішній день навчається в онлайні. Вчителі мають обов’язок пояснювати дітям, як використовувати інтернет. Але є ситуація, коли ми перекладаємо обов’язок: батьки вважають, що це зроблять вчителі, а вчителі — що батьки. Я б хотів привернути до цього увагу абсолютно всіх. Комунікуйте, обговорюйте це питання. Якщо ви бачите, що ваша дитина дуже багато часу витрачає в онлайн-навчанні, обговоріть з вчителем, чому так відбувається. Чи дійсно був заданий такий об’єм завдань, що дитина змушена витрачати багато часу і зусиль? Не чекайте, що хтось зробить це за вас», — наголосив Гурак.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini