Фото Медіацентр Україна — Одеса: Олег Михайлик, голова правління благодійного фонду «Пліч-о-пліч», Ліана Куян, тимчасова притулка з Херсонської області
22 Листопада, 2022, 12:28

Люди з Херсону будуть виїжджати через відсутність комунальних послуг —  волонтер

Важка зима та знищена інфраструктура заставлять людей виїжджати з деокупованого міста. Таку думку озвучив під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса Олег Михайлик, волонтер та голова правління благодійного фонду «Пліч-о-пліч».

«Ситуація в Херсоні катастрофічна. Окупанти знищили все що можна. Військова адміністрація каже, що вивезли все — обладнання лікарень, побутову техніку», —  зазначив волонтер.

За його словами, узимку у Херсоні буде проблема з ліками, з теплим одягом, з памперсами. «Люди будуть виїжджати з Херсону навіть не через обстріли, але через відсутність електропостачання, газу, водопостачання. Потрібні генератори, але зараз у Херсоні працює лише одна заправка. У людей немає грошей купити паливо на генератори», —  додав Олег Михайлик.  

«Воду підвозять, але треба стояти в черзі з 9 ранку до 15-00. Дають дві пляшки у руки. Люди навіть на балконах складають мангали, готують їжу, тому що немає газу та світла. Люди стоять у чергах зарядити телефони», — розповіла переселенка з Херсону, Ліана Куян.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini