фото: Львівська міська рада
24 Листопада, 2022, 14:19

Львівщина забезпечена електрикою на 30% — голова ОВА Козицький

На Львівщині лише 30% споживачів можуть одномоментно отримувати електроенергію після обстрілу з боку рф 23 листопада. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації. Водночас, об’єкти критичної інфраструктури забезпечені дизель-генераторами, відповідно, мають електропостачання. 

За словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова  з питань ЖКГ, у місті поки курсує лише 20% електротранспорту. На заміну тролейбусам та трамваям – на маршрути тимчасово випустили автобуси. 

Водночас, у місті розгорнули 18 пунктів обігріву. Це — лише перша черга. Другу чергу пунктів мають встановити у випадку, якщо електроенергії не буде більше 24 годин. 

«Ми будемо додатково відкривати 192 пункти. Вони повністю готові, обладнані дизель-генераторами та всім необхідним, щоб люди там могли перебувати. Крім цього, у нас є 733 укриття, де є буржуйки. Це є великі підвали, де люди можуть зігрітись, там є запаси води, там є запаси всього необхідного для мешканців», — додала Ірина Маруняк. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini