Олег Паска, директор департаменту освіти та науки Львівської ОВА у Медіацентрі Україна
Олег Паска, директор департаменту освіти та науки Львівської ОВА у Медіацентрі Україна
17 Листопада, 2022, 14:09

Львівщина планує надати фінансування стартап-проєктам студентів — голова департаменту освіти та науки ОВА 

У Львівській ОВА планують надати фінансування студентським проєктам. Йдеться, зокрема, про академічні розробки та проєкти стартапів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Олег Паска, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації. 

«Наступне завдання, яке перед нами стоїть —  це внести зміни до програми розвитку інновацій. Для того, щоби передбачити там кошти на реалізацію таких проєктів», — повідомив Олег Паска. 

Також директор департаменту освіти та науки відзначив декілька проєктів, як вже розробили Львівські студенти та які претендують на фінансування. 

«Остання така ініціатива, яка відбувається в рамках конкурсу стартапів — це ідеї, які відносяться до різних галузей. До прикладу, є пропозиції щодо зміни законодавстві в лісовій галузі… Чи, до прикладу, як вести переробку і сортування твердих побутових відходів і навести лад в одному з районів області. Або проєкт, який допомагає людям визначити якість питної води. Це додаток створений теж студентами… Тому дуже багато є цікавих проєктів і, в рамках конкурсу, вони отримують підтримку», — зазначив Олег Паска.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini