Юрій Бучко, Заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації в Медіацентрі Україна
Юрій Бучко, Заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації в Медіацентрі Україна
2 Листопада, 2022, 13:05

Львівщина готується до зими: техніка для прибирання доріг готова, вже закупили 40% посипних матеріалів —  заступник начальника ОВА

Спецтехніка для розчищення доріг взимку готова, а підрядники — вже закупили 40% від необхідної кількості матеріалів для посипання доріг. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Юрій Бучко, Заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації.

«Підрядними компаніями, які мають (виконувати — ред.) експлуатацію, в тому числі зимове утримання, вони підготовлені до зими. Забезпечено техніку, яка готова, це 480 одиниць, також кожен підрядник зараз займається заготівлею як солі, так і піску. Станом на сьогодні є в наявності близько 40%. Якщо говорити про сіль — це 6 тис. тонн солі заготовлено. Якщо про пісок — це більше 20 тисяч кубів. Тобто до зими ми готові, фінансовий ресурс на експлуатацію в зимовий період є», — розповів Юрій Бучко.  

Також, за словами заступника начальника Львівської ОВА, нині тривають роботи на пункті пропуску з Польщею «Нижанковичі». Там до кінця року планують відкрити тимчасовий пункт пропуску для вантажних автомобілей без вантажу. Повноцінно КПП мають відкрити у 2024 році. 

Також автомобільні служби області готують 21 пункт відстою для автомобілів — як легкових, так і вантажних. Також тримає будівництво стоянок біля пунктів пропуску «Шегині» та «Краківець».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini