Фото ілюстративне
8 Листопада, 2022, 12:34

Львів виділить 10 млн грн на відшкодування 50% вартості генераторів для мешканців багатоповерхівок

10 млн грн планує виділити Львівська міська рада для відшкодування 50% вартості генераторів для населення на першому етапі проєкту. Надалі цю суму можуть збільшити. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Механізм повернення грошей населенню намагалися зробити максимально швидким. Планують, ОСББ чи управляючі компанії отримають кошти за придбані генератори протягом 2 тижнів з моменту подання заявки.

“Такі заявки і рішення по них будуть розглядатися в межах тижня. Ну і відповідно кошти відшкодовуватися кілька днів. Хай в межах 10 днів – 2 тижнів заявка має бути повністю опрацьована і профінансована», — розповідає Олександр Одинець.

Щоб отримати відшкодування за купівлю генератора, містяни мають дотримуватися такого алгоритму дій:

  • організувати збори ОСББ чи звернутися до управляючої компанії з проханням придбати генератор
  • отримати квитанцію про оплату генератора
  • подати заявку на повернення грошей разом з затребуваними документами

Районні адміністрації Львова опрацьовуватимуть заявки і за потреби перевірятимуть наявність чи справність генератора. Після цього громадянам будуть відшкодовувати 50% вартості генератора, але не більше, ніж 30 тис. грн.

Наразі, каже Олександр Одинець, заявки за перший тиждень ще не опрацьовані.

Нагадаємо, 4 листопада виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення повертати частину вартості генераторів для потреб населення.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini