2 Листопада, 2022, 14:21

Lviv Art and Wine weekend: фестиваль вина і мистецтва відбудеться 12-13 листопада у Львові

12-13 листопада у Львові відбудеться винно-мистецький фестиваль Lviv Art and Wine weekend. Новий формат мистецькоі‌ і гастрономічноі‌ взаємодіі‌ стане унікальним майданчиком для підтримки украі‌нських виноробів та митців у період війни. 

Програма дводенної події передбачає винний маркет, на якому представлять понад 20 виноробів зі всієї України, мистецьку експозицію та форум, на якому говоритимуть про майбутнє українського вина, якісне співробітництво і взаємопідтримку у громадах, як продавати українське вино та багато іншого. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Інна Кляп, співзасновниця івент-агенції «So Good Company» та співорганізаторка фестивалю.

«На локації буде представлений винний маркет, де ми запрошуємо близько 20 виноробів, буде артмаркет, буде лекторій, де ми будемо піднімати теми, які стосуються винної сфери і артсфери. Буде сцена з камерною музикою, куди ми хочемо запросити артистів», — розповіла Інна Кляп. 

«Ми будемо мати (на фестивалі — ред.) багато класних українських митців. Це буде живопис, скульптура та плакат… Автори зараз оговорюються, більше ми хочемо запросити тих, яким довелось виїхати або в певній мірі залишились на окупованих територіях. Треба продемонструвати ці речі», — додала Зірка Савка, арт-менеджерка проєкту.

За словами Христини Лебедь, співорганізаторки події та керівниці управління туризму Львівської міської ради, метою фестивалю є не лише розвиток українського виноробства та мистецтва та популяризація їх серед українців. Захід також має і благодійний аспект. 

«Також основною метою нашого заходу є благодійна частина. Всі кошти, які ми отримаємо з оплати за вхід будуть передані на протезування українців, які через російську агресію втратили кінцівки. Це протезування відбувається у Львові на базі реабілітаційного центру Unbroken. Також частина коштів, які будуть виручені з продажу продукції виноробами, також буде передана на протезування» — додала Христина Лебедь.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini