Фото Медіацентр Україна – Одеса: Міністр оборони України Олексій Резніков та міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес
1 Грудня, 2022, 17:26

“Листи з вибухівкою не відвернуть Іспанію від підтримки України”, – міністр оборони Маргарита Роблес

Таку заяву під час спільного брифінгу міністрів оборони Іспанії та України   в Медіацентрі Україна – Одеса зробила очільниця іспанського оборонного відомства Маргарита Роблес.

“Було надіслано 5 листів на різні об’єкти – центр супутникового контролю, нашу військову базу, посольство України в Мадриді (де при вибуху постраждав комендант посольства). Поліція веде розслідування цих подій. Але жодна з таких дій не змінить рішення Іспанії підтримувати Україну, яка бореться за свою незалежність та справедливість”, — заявила Маргарита Роблес.

Як додав міністр оборони України Олексій Резніков, після того, як росія почала атакувати цивільну енергетичну інфраструктуру, саме Іспанія першою відгукнулася на прохання надати системи ППО Hawk.

“Про подальше співробітництво ми теж сьогодні говорили, у нас була дуже продуктивна розмова, але ми не можемо розголошувати все з міркувань безпеки. Можу сказати, що мова йшла про посилення протиповітряної оборони та флоту”, – додав міністр оборони України.

“Буде робитися все можливо, щоб надати системи виходячи з наявних запасів. Системи ППО – пріоритет №1. Але все має бути раціонально, виважено, конфіденційно” – сказала Маргарита Роблес.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini