Фото Медіацентр Україна – Одеса: Анатолій Козлов, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Одеської міської ради; Ганна Позднякова, директорка комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеса”;
16 Грудня, 2022, 16:41

“Консенсусу між ДТЕК та міською владою стосовно графіків відключення електроенергії зараз немає” – одеська міська рада

А хаотичні відключення електрики спричиняють цілий ряд проблем. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса заявив Анатолій Козлов, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства одеської міської ради.

Як зазначив фахівець, зараз потрібні чіткі графіки відключення електроенергії.

“Ми хочемо знайти з ДТЕК консенсус з приводу багатоповерхівок, тому що відключення електроенергії будинках, які повністю залежні від електроенергії, повністю паралізують в них життя. Мер ініціював зустріч між ДТЕК та нашим департаментом. Потрібно дуже уважно підходити до графіків відключень, вони мають бути узгоджені з нами. Але консенсусу поки що немає”, – зазначив Анатолій Козлов. 

Як зазначив Анатолій Козлов, 65% доходів компанії ДТЕК – це платежі від населення. 

“І так ставитися до населення, вмикати людям електроенергію, коли вони йдуть на роботу, а вимикати в ранці та ввечері, не можна. Кожен з нас планує свою діяльність, виходячи з належності води, опалення, електропостачання. А хаотичні відключення викликають цілий ряд проблем. Потрібні чіткі графіки. Коли хтось каже, що це неможливо, це викликає в мене великі сумніви”, – додав посадовець.

Проте як зазначив Анатолій Козлов, компанія ДТЕК одеські електромережі дуже професійно показала себе під час першого та другого одеського блекауту, коли дуже швидко вдалося відновити електропостачання компанії “Інфоксводоканал” та комунального підприємства “Теплопостачання міста Одеса”. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini