Фото Медіацентр Україна – Одеса: Міністр оборони України Олексій Резніков та міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес
1 Грудня, 2022, 17:33

Клуб Rammstein підтримує нашу мету – повна деокупація України – міністр оборони України Олексій Резніков

Деокупацію України до міжнародно визнаних кордонів 1991 року, заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час спільного брифінгу міністрів оборони Іспанії та України в Медіацентрі Україна – Одеса.

“Позиція України чітка і послідовна – росія почала війну у 2014-му році, а в у 2022 році був перехід від гибрідної війни до повномасштабного вторгення. Задача України  сьогодні – повна деокупація земель до меж міжднародно визнаних кордонів 1991 року і ми будемо вести таку політику до повної деокупації”, – заявив Олексій Резніков.

Як зазначив міністр оборони України, клуб Rammstein (міністри оборони країн-партнерів) позицію повністю підтримує. “Україна має повне розуміння її політики з боку партнерів. Мені міністри говорять: “Олексій, ми будемо з вами до кінця, щоб це нам не коштувало”, – додав Олексій Резніков.

Як додала міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес, сьогодні вона з Резніковим обговорювала підтримку України з боку іспаномовних країн на американському континенті. “Іспанія розуміє, що жодна країна не може стояти осторонь під час цієї війни. І Іспанія зі своїми зв’язками може робити все, щоб Україна отримала підтримку з боку країн Південної Америки”, – зазначила Маргарита Роблес. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini