2 Листопада, 2022, 11:40

Ігор Смілянський розповів як працюватиме Укрпошта в умовах відключення світла

Попри відключення елетроенергії в країні, Укрпошта не планує припиняти свою діяльність. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив  Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Маємо два варіанти, звісно, один стаціонарний, коли є електрика і є зв’язок,  і другий — коли немає електрики або нема зв’язку, але ми не припиняємо і не плануємо припиняти роботу. Ми розробили всі процедури, які дозволяють нам це робити. Тому, перш за все, хотів би заспокоїти і пенсіонерів, і всіх людей, які скажімо так, отримують соціальні допомоги — ми вміємо працювати на папірцях, ми отримуємо паперові відомості від Пенсійного фонду, тобто ми маємо можливість виплачувати за будь-яких умов», — зазначив Ігор Смілянський

Також Смілянський розповів, що  серед іншого, закуплена певна кількість генераторів та більше 5 тисяч ліхтариків, щоб персонал Укрпошти міг працювати. Закупівлі ще продовжуються. Окрім цього, Міністерство інфраструктури допомагає зі “старлінками”.

«Ми будемо приймати і видавати посилки, єдине, що люди побачать їх в онлайн-системах, звісно після того, як з’явиться світло і ми їх опрацюємо. Ми будемо приймати платежі і за комунальні послуги…Ми продовжимо виплачувати грошові перекази. Єдине обмеження під час відсутності електрики — виплати переказів обмежуються 5 тисячами гривень»,  — пояснив Ігор Смілянський.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini