Фото Медіацентр Україна — Одеса: Олександр Капшин, Командир взводу 126-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України
15 Листопада, 2022, 13:15

Херсон залишило близько третина людей – командир підрозділу територіальної оборони Збройних Сил України

Але ті, хто залишився – переважно патріоти України. Про це під час брифінгу у Медіацентр Україна — Одеса розповів Олександр Капшин, командир взводу 126-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Його підрозділ був серед формувань ЗСУ, які заходили у звільнений Херсон.

«З будинку мого батька, який залишився в Херсоні,  виїхало третина людей. Вважаю, що взагалі в Херсоні залишилося десь третина мешканців. Хтось виїхав в Україну, хтось, як колаборанти, збігли. І залишився мінімум людей, які підтримують життєдіяльність міста. І не можна сказати, що вони виживають. Вони живуть», — розповів військовий.

Також він додав, що багато людей зникли й досі їх доля невідома 

«Є в мене знайомі, яких забрали, і ніхто не знає, де вони. Це представники фанатського руху, які усі стали на захист країни,  та військові, що проходили службу у зоні АТО/ООС. Вони досі безвісти зникли. Але  сподіваюсь, таких місць [місць для тортурів], як знаходили в інших містах України, ми не побачимо в Херсоні», —  сказав Олександр Капшин.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini