Відкриття фотовиставки “Нескорені міста” в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”
Відкриття фотовиставки “Нескорені міста” в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”
3 Листопада, 2022, 18:10

Фотовиставку “Нескорені міста” відкрили у Києві, глядачам представили 26 постерів із світлинами знакових українських міст

Фотовиставку “Нескорені міста” відкрили у приміщенні Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” у Києві. На виставці представили 26 фото-постерів зі світлинами українських міст, зробленими після повномасштабного вторгнення росії. Для заходу відібрали найкращі роботи кореспондентів “Укрінформу”, “АрміяINFORM” та  журналу “Право України”.

Олександр Харченко, генеральний директор Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”: 

“Нескорена нація — це не абстрактне поняття, це люди, воїни, які на передовій, медики, вчителі. Але це так само наші міста, села і селища. Для “руского міра” — це точка на місцевості, яку треба взяти. Якась точка має стратегічне значення, якась — другорядна. Але для нас це інше, це місця, де б’ються серця наших людей, де народжується життя, де ми творимо живемо, надихаємо одне одного. І тому для нас не може бути стратегічних і не стратегічних міст. Для нас кожне місто є важливим, рідним, і ми захищатимемо його. Кожне місто сьогодні по-своєму у війні, по-своєму бореться за перемогу. Тому і народився такий підхід до цієї виставки. Всі наші міста — герої”. 

Віталій Саранцев, начальник інформаційного агентства “АрміяINFORM”:

“Дуже важко ці фото назвати кращими. Бо те, що на на них зображено, це найстрашніші та найтрагічніші сторінки нашої сучасної історії, історії України. Важко передати емоції, коли знову повертаєшся до цих фото і знову переживаєш те, що було на початку у Києві, тих містах, де ми працювали. Дуже вдячний своїм колегам, які, нічого не боячись, виїжджали в епіцентр подій і фотографували скрізь, де це було можливо”.

Олександр Святоцький, головний редактор юридичного журналу “Право України”:

“Зал вміщує 26 фото-постерів, але ми маємо 36 фото-постерів. Тут представлені міста-герої, їх загалом 10 міст-героїв. Всі наші обласні центри, 25 обласних центрів, включно з Кримом, Луганськом та Донецьком. І ті міста, які дуже потерпали і відомі через трагедії, які відбувалася серед населення”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini