Фото Медіацентр Україна – Одеса: Дмитро Плетенчук, Начальник пресслужби Сил оборони Херсона
13 Грудня, 2022, 12:02

“Евакуація з лівобережжя Херсонщині неможлива і вона не оголошувалася” – пресслужба сил оборони Херсону

Тому що росіяни не йдуть на будь-які домовленості та не відкривають коридори. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Дмитро Плетенчук, Начальник пресслужби Сил оборони Херсона.

Як пояснив офіцер, на лівому берегу Дніпра дійсно залишилися люди – вони застрягли там на своїх дачах, коли окупанти виходили з Херсону.

“Повернутися звідти можна тільки по воді. Але оскільки вода, – це шлях для диверсійно-розвідувальних груп, є повна заборона виходити на воду на власних плавзасобах. Ніякої евакуації не оголошували, вона не можлива, тому що росіяни не йдуть на ніякі домовленості та не відкривають коридори”, – зазначив Дмитро Плетенчук.

Як зазначив офіцер, щоб люди могли покинути лівий беріг Херсонщині, влада таки дозволила протягом трьох днів виходити на воду на власних плавзасобах та потім причалювати у певній точці на правому березі.

“Але звісно, люди все одно виходили, не дивлячись на заборону. ЗСУ не відкривали вогонь, а от росіяни в районі Голої Пристані розстріляли на воді літню пару”, – розповів Дмитро Плетенчук. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini