Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики, Медіацентр Україна-Укрінформ
21 Грудня, 2022, 18:00

Енергетики знають, як запобігти блекауту, але частина українців може зустріти Новий рік у вкрай складних умовах – Центр досліджень енергетики

У відкритих джерелах є інформація щодо того, що рашисти мають на меті залишити українців без світла на різдвяні та новорічні свята. Ймовірність такої ситуації прокоментував під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

«Ті уроки, які ми вже отримали, додають міцності. Диспетчери та інженери вже зрозуміли, яким чином діяти, щоби ми не потрапляли в ситуацію, як 23 листопада, коли дійсно був блекаут. Тому я абсолютно вірю, що вони можуть запобігти масовим некерованим відключенням. Можливо, частина українців буде вимушена таки зустріти Новий рік у вкрай складних умовах. І тут єдине, що я можу, — закликати тих, у кого є будинок і генератор, — запрошуйте друзів з Києва. Друзі з Києва, так само, шукайте друзів з генератором і будинком на Новий рік. Це реально знадобиться. Думаю, що гуртом буде навіть веселіше», — пояснив Харченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini