Фото Медіацентр Україна – Одеса: Чедомір Стойкович, сербський адвокат, голова громадянської групи Octobar (Жовтень)
10 Березня, 2023, 16:11

Деякі сербські футбольні фанати контролюються російськими спецслужбами – сербський громадський активіст Чедомір Стойкович

Вони дійсно могли бути причетні для спроби державного перевороту у Молдові. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Чедомір Стойкович, сербський адвокат, голова громадянської групи Octobar (Жовтень).

Він зазначив, що фанатський рух фінансується російськими спецслужбами з 2008 року.

“Фанати знаходяться під контролем спеціальних служб росії. Лідери цих груп промивають мізки, і деякі фанати дійсно вірять в те, що, наприклад, вони повинні поїхати у Молдову для проведення якоїсь операції. Якщо повертатися до цього випадку з сербськими футбольними фанатами, яких не пустили до Молдови, я можу гарантувати, що діяльність цих фанатів організується спецслужбами росії”, – зазначив юрист.

Він додав, що сербські футбольні фанати є представниками праворадикальних організацій, “між якими можна поставити знак рівняння, тому що це одній й ті ж самі люди”.

“Екстремістські організації фінансуються з 2008 року “Газпромом”, який є власником нафтопромисловості Сербії. Також “Газпром” є власником багатьох футбольних клубів через нафтогазовий сектор”, – додав адвокат,

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini