Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
27 Грудня, 2022, 16:04

Через свята пасажиропотік на кордоні з країнами ЄС та Молдовою коливається від 80 до 120 тисяч осіб на добу — ДПСУ

Загальний пасажиропотік на кордоні з країнами ЄС та Молдови значно коливався протягом минулого тижня у зв’язку з різдвяними святами. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«У понеділок і вівторок пасажиропотік залишався на рівні 85 тисяч осіб за добу в обох напрямках — це сталі показники, які були і до цього. Вже у середу і четверг пасажиропотік потік зріс до 100 тисяч осіб за добу, а в п’ятницю і суботу досяг 120 тисяч осіб. У неділю він знову впав до 85 тисяч осіб, а за вчора був 80 тисяч осіб. У дні збільшення пасажиропотоку ми не відмічали різкої переваги виїзду громадян над в’їздом чи навпаки», — зазначив речник ДПСУ. 

У відсотковому співвідношенні пасажиропотік на виїзд та в’їзд продовжує коливатися 50% на 50%, додав Демченко.

«В окремі дні на кілька тисяч більше громадян може перетинати кордон на виїзд з України, в інші дні перевага йде на в’їзд. Зокрема, за вчора і позавчора пасажиропотік переважав на в’їзд в Україну і різниця становила понад 10 тисяч осіб. Не виключено, що до Нового року пасажиропотік знову почне зростати, але в сам Новий рік, як і у попередні роки, знову знизиться до свого сталого рівня», — повідомив речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini