Вадим Пристайко., Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вадим Пристайко., Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії, Медіацентр Україна-Укрінформ
15 Грудня, 2022, 18:56

Британці зібрали для України 380 млн фунтів стерлінгів, країна надає фінансову, військову підтримку, генератори та медикаменти – Пристайко

Під час війни Велика Британія стала одним з найпотужніших партнерів України. Детальніше про цю підтримку та допомогу розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

«По реагуванню, по часу, по інтенсивності, по підтримці звичайних людей я б навіть поставив Британію на перші шпальти. Це не тільки політична підтримка. Друга після Сполучених Штатів по обсягу фінансової підтримки і особливо військової підтримки. Зусилля просто звичайних людей. Тут є комітет, який збирає гроші на допомогу іншим країнам. Перший внесок зробила Королева Британії. Зараз люди зібрали 380 млн фунтів стерлінгів — це просто звичайні британці, які не можуть дивитися по телевізору на те, як страждають українці», — повідомив Пристайко.

Посол підкреслив велику допомогу, яку Україні постійно надає уряд Великої Британії.

«Одних літаків з медикаментами 13 відправили в Україну. Я вже не кажу про поїзди, про кораблі, про літаки, які везуть і везуть допомогу Україні. На сьогодні кількість генераторів, надісланих Британією, наближається до 3 тисяч одиниць. Упевнений, що українці відчувають цю допомогу», — додав Посол.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini