Фото Медіацентр Україна – Одеса: Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського Інституту Майбутнього. Презентація докладу: “Одеський міф в російсько-українській війні 2022 року”
10 Лютого, 2023, 16:07

Більшість російських регіонів відчують проблеми у червні-липні 2023 – Український інститут майбутнього

А вже в вересні 2023 року в росії пройдуть місцеві вибори, тож влада буде намагатися контролювати можливі протести. Про це у Медіацентрі Україна – Одеса під час презентації докладу “Одеський міф  в російсько-українській війні 2022 року” заявив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

“До бюджету рф зменшиться приток валюти. Тільки по нафтогазовій галузі падіння прогнозується на чверть. Зростає дефіцит бюджету, який передбачає скорочення фонду національного благополуччя та грошову емісію. Також в ряді регіонів очікується падіння державного замовлення і ріст часткової зайнятості. Тому в більшості регіонів проблеми відчуються вже в червні та липні”, – зазначив Вадим Денисенко.

Але влада у рф вже зараз готується до майбутніх місцевих виборів у 2023 році та президентських виборів у 2024-ом, і намагатиметься контролювати можливі протести. “Це відбуватиметься через контрольовану боротьбу з корупцією, введення матерів солдатів до виборчих списків. Також влада буде намагатися очолити екологічні рухи, та завести їх лідерів в передвиборчі списки”, – зазначив Вадим Денисенко.

Ще одним методом, яким в росії намагатимуться контролювати протести – це закликати до єдності у народній війні.

“Але ідея народної війни проти колективного Заходу, що хоче розвалити росію, пробуксовує. У росіян немає поваги до своєї армії. Якщо ти вже вдягнув однострій, то підписав контракт зі смертю. І росіяни не хочуть йти до армії. Називають дві причини. Перша – це бардак в армії, але коли він припиниться, росіяни до армії підуть. Друга – вони готові йти до армії тільки тоді, коли ворог буде стояти біля оселі”, – зазначив Вадим Денисенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini