Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України, Медіацентр Україна-Укрінформ
19 Грудня, 2022, 18:23

Бачимо необхідність в організації міжнародного безпекового інформаційного форуму щодо боротьби з російською пропагандою – Ткаченко

Через триваюче розповсюдження російських наративів є необхідність у проведенні міжнародного форуму з питань боротьби з роспропагандою. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Маємо гарне розуміння як з боку наших французьких колег, так з боку організації „Репортери без кордонів“ необхідності організації міжнародного безпекового інформаційного форуму, в межах якого експерти могли б обговорити пласт різних питань, пов’язаних з боротьбою з російською пропагандою і інформаційною безпекою в цілому. Ми бачимо за результатами досліджень наших колег в Європі, що російські наративи продовжують розповсюджуватися. Для цього існує не тільки офлайн, традиційне телебачення, але й онлайн-платформи, OTT-платформи. І тут співпраця, у тому числі, з хайтек-гігантами теж надзвичайно важлива. Без міжнародної підтримки і координації зусиль з колегами на Заході навряд чи обійдемося», — повідомив міністр.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini