16 Листопада, 2022, 19:13

431 дитина загинула внаслідок воєнних дій, 835 поранені, є злочини проти статевої свободи дітей – Ярослав Шанько

Станом на 16 листопада офіційне число дітей, які загинули, становить 431 особа, поранено 853 дітей. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

“Найбільша кількість загиблих – у Донецькій області, де російськими воєнними злочинцями вбито 174 дитини. У Київській – 58, у Харківській – 78, у Чернігівській – 23, у Херсонській – 20. Ці цифри не є остаточними, оскільки тривають активні бойові дії та частина території держави є тимчасово окупованою”, – розповів Шанько.

Заступник начальника Управління ювенальної превенції додав, що за ініціативою Національної поліції з метою документування фактів вчинення злочинів та правопорушень стосовно дітей на деокупованих територіях було створено мобільні групи, до складу яких входять представники Ювенальної превенції, слідчих підрозділів та психологів. 

“За фактами виявлених кримінальних правопорушень наразі тривають досудові розслідування. Такі групи працювали у Київській, Чернігівській та Сумській областях. Наразі їх діяльність зосереджено на деокупованих територіях Харківщини та Херсонщини”, – повідомив Шанько.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini