Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ольга Михайлюк, авторка ідеї проєкту “Ніхто не острів” і його візуалізації; Мирослава Ганюшкіна, директорка Агенції ArtPole
23 Грудня, 2022, 12:38

25 грудня одесити зможуть побачити й почути Херсон, Маріуполь і Одесу

Аудіовізуальну подорож про український південь “Ніхто не острів” під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса презентували Ольга Михайлюк, авторка ідеї проєкту і його візуалізації та Мирослава Ганюшкіна, директорка Агенції ArtPole.

Як розповідають авторки, проєкт “Ніхто не острів” розпочався минулого року, коли медіахудожниця Ольга Михайлюк і саунд-артист SK.EIN створили роботу про Крим, про близькість і неможливість доторку, про кордони та взаємозв’язки.

“Цього року ми хотіли запросити більше музикантів, але через повномасштабне вторгнення, ми опинилися в різних місцях – Сурен Восканян у підвали у Маріуполі, а ми у волонтерському штабі в Києві. Втім два тижні тому могли зустрітися і почали репетиції – незважаючи ні на відсутність світла та необхідність репетувати у підвалі”, – розповіла Ольга Михайлюк.

Протягом грудня аудіовізуальна історія про український південь вже звучала в Києві, Гданську, Вроцлаві й Варшаві, і тепер настала черга Одеси.

“Одесити побачать дещо більше, ніж інші міста. Ще у грудні у Варшаві польські музиканти Томаш Сікора, Рафаель Рогінскі, Олексій Ворсоба і Бенджамін Коуп записували імпровізаційне привітання Одесі. І його можна буде почути”, – додала Мирослава Ганюшкіна. 

Маріупольський музикант Сурен Восканян буде імпровізувати на дудуку, кларнеті та саксофоні, а Ольга Михайлюк покаже своє візуальне враження від Херсону, Маріуполю та Одеси.

“Маріуполь – це Азовське море з металічним присмаком “Азовсталі”, Херсон – це нескінченне небо та нескінченний степ. А Одеса – вона завжди різна, хоча я і бувала тут безліч разів”, – додала відеохудожниця.

Концерт відбудеться 25 грудня о 17-00 у More Music Club. Вхід вільний, але пожертви вітаються.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini