Фото Медіацентру Україна – Одеса: Людмила Марущак, старший майстер Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу; Наталія Черняєва, заступник директора з навчальної роботи Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу
23 Лютого, 2023, 15:41

25-26 лютого одеське профучиліще морського туристичного сервісу проведе виставку-ярмарку, щоб допомогти підрозділу ЗСУ

Кошти будуть збирати для 12-го окремого стрілецького батальйону. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіли представниці освітнього закладу Людмила Марущак та Наталія Черняєва.

Як зазначила Наталя Черняєва, заступник директора з навчальної роботи виставка-ярмарок відбудежться 25-26 лютого, з 11-00 до 16-00 за адресою Пушкінська, 18.

“Майстерклас з хендмейду шопінг стильних сувенірів, продаж солодощів і випічки, виставка-продаж млинців, майстерклас для дітей і дорослих з виготовлення янголів – охоронців для ЗСУ, збір бляшанок для окопних свічок, збір пластикових кришечок для волонтерського руху Південна Паляниця. Зібрані під час заходу гроші підуть на допомогу 12-му окремому стрілецькому батальйону”, – розповіла освітянка.

Вона додала, що до керівництва закладу звернувся з проханням допомогти випускник училища Сергій Мішин, який зараз служить у лавах ЗСУ. “Їм потрібен генератор та старлінк. В них на фронті немає зв’язку, немає світла, і вони просять зібрати кошти на ці потреби”, – зазначила освітянка.  

Як додала Людмила Марущак, старший майстер училища, це не перший збір на потреби ЗСУ після повномасштабного вторгнення. 

“Минулого року до нас звернувся наш випускник Олександр Кімнатний, якій був у рейсі, працював кухарем. Він покинув роботу та пішов на війну. Він просив тепловізор, і ми всією командою коледжу, батьками, викладачами, випускниками, зібрали гроші на цей тепловізор”, – розповіла Людмила Марущак.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini