Фото Медіацентр Україна — Одеса: Олег Шевчук, актор і режисер «Театру на Чайній» (онлайн), Юрій Ющенко, художній керівник Одеського театру ляльок, Лілія Штекель, художній керівник театру Юного Глядача, Тетяна Орел, PR-директор Театру музкомедії, Валерія Федотова, директор Українського драматичного театру, Ігор Чернецький, диригент Одеського національного театру опери та балету, Олена Шаврук, акторка та режисерка театру імені Перуцького
28 Жовтня, 2022, 17:59

11 співробітників одеського театру музикальної комедії служать у Збройних силах України

Про це під час дискусії «Як театральне мистецтво переосмислює російсько-українську війну», що відбулася у Медіацентрі Україна — Одеса розповіла керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю Одеського академічного театру музичної комедії ім.М.Водяного Тетяна Орел.

За її словами це солісти, диригенти, працівники хору. Також Тетяна Орел розповіла, що з початку війни артисти театру дали близько 30 концертів для захисників України та переселенців. 

«Ми давали концерти на блок-постах, просто неба. Виконували українські веселі пісні, як просять бійці. Часто приїжджаємо до підрозділів де служать наші колеги. І це дуже зворушливо, коли побратими узнають, з ким вони служать, с ким поруч сплять та стріляють. І часто питають – так ти ще співати вмієш?», — додала Тетяна Орел.

Повне відео дискусії можна подивиться тут.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini