Віце-мер Риги, заступник голови Ризької думи Едвардс Смілтенс, Медіацентр Україна
Віце-мер Риги, заступник голови Ризької думи Едвардс Смілтенс, Медіацентр Україна
16 Серпня, 2022, 12:31

Столиця Латвії стала логістичним центром медичної допомоги для України: за місяць зібрали понад 6 млн євро — віце-мер Риги Едвардс Смілтенс

Рига стала логістичним центром медичної допомоги для України. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна віце-мер Риги, заступник голови Ризької думи Едвардс Смілтенс.

«Я радий, що Латвія запустила систему Medical Help, M-help.com. Багато українських лікарень долучені до системи і ми облікуємо ту допомогу, яка потрібна. І також надавачі такої допомоги. І власне Рига стала логістичним центром медичної допомоги. І буквально за місяць такої роботи ми зібрали понад 6 млн євро підтримки», — зазначив Едвардс Смілтенс.

Додав, що Латвія, серед іншого допомагатиме як із засобами першої необхідності,  так і з озброєнням. 

«Ми досягли домовленості з двома найбільшими мережами супермаркетів у Латвії,  щодо того, що ми будемо формувати такі особливі пакети для українців, і кожен може купити такий пакет для українців, паралельно зі своїми покупками. І ми будемо допомагати і з медичними засобами, засобами гігієни, харчування, і звісно озброєнням. Одна третина нашого бюджету на озброєння зараз направлена на потреби України», — розповів  Едвардс Смілтенс.

Віце-мер Риги Едвардс Смілтенс нагадав, що Латвія допомагає українцям з перших днів повномасштабного вторгнення росії. 

«Ми стоятимемо разом з вами до вашої перемоги, адже ми чітко розуміємо, що ваша перемога буде і нашою перемогою», — підсумував Смілтенс.

Нагадаємо, днями Сейм Латвії визнав Росію державою — спонсором тероризму.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini