4 Травня, 2022, 13:23

СТЕНДАП У ЧАС ВІЙНИ: ЯК АНТОН ТИМОШЕНКО ЗА ДОПОМОГОЮ ГУМОРУ РОЗПОВІДАЄ ПРО ВІЙНУ В УКРАЇНІ

Український стендап-комік Антон Тимошенко випустив новий сольний стендап англійською мовою. Там ідеться про війну Росії проти України.

Про це повідомляє пресслужба проєкту «Підпільний Стендап»

Виступ відбувся в одному із сховищ Києва, адже проводити будь-які масові івенти у звичних локаціях міста наразі небезпечно. 

У своєму виступі Антон у сатиричному ключі розповідає про бомби, які летять на цивільні будинки, про російську пропаганду, яку країна-агресор намагається нав‘язати демократичному світу, про допомогу Україні від країн світу тощо.

«Гумор часто виконує роль соціального клею. Деяким людям, тим, хто не дотичні до цієї війни, інколи важко говорити про події, які відбуваються в Україні. Важко переглядати фото з Бучі та Ірпеня, важко зрозуміти те, що відбувається у Маріуполі, важко відрізнити, які новини правдиві, а які — фейкові, — розповідає Антон. — Тому про війну потрібно говорити всіма доступними способами. Я спробував перекласти це мовою гумору.

Окрім того, українській армії постійно треба фінансова підтримка, а в українців вже закінчуються гроші, тому я вирішив стендапом збирати донати з іноземної аудиторії. Ви можете відправити гроші у ці фонди:

https://www.comebackalive.in.ua

https://prytulafoundation.org/en

На війні дуже хочеться бути корисним, на відміну від ООН, тому ти робиш те, що вмієш найкраще. Тому я пишу жарти, щоб люди навіть під обстрілами могли посміхнутись.

Переглянути виступ Антона можна за посиланням:  youtu.be/XRURq2WSK98 

Декілька фото: https://fex.net/ru/s/bvf2z7k 

Будемо вдячні за будь-яке розповсюдження матеріалу!

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini