Фото: WEF
24 Травня, 2022, 13:03

Ставлення до росії змінилось: на Всесвітньому економічному форумі в Давосі багато політиків підтримують Україну — народний депутат України Іван Крулько

Багато політиків припинили симпатизувати росії і висловлюють підтримку Україні на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Про  це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів народний депутат України Іван Крулько. Нардеп зазначив, що перебуває поблизу так званого «Російського дому» у Давосі, який на час проведення всесвітнього економічного  форуму перетворили на «Дім російських воєнних злочинів». 

«Це ключова фішка цього Давосу, в «Домі російських воєнних злочинів» багато людей, там відбувалися заходи, були кілька міських голів, які перебували під окупацією російських військ і зараз туди важко зайти, тому що дуже багато перехожих, учасників заходять для того, щоб подивитися на правду,  на страшну війну, яку принесла росія до України», — зазначив  Іван Крулько. 

Попри це, за словами Крулька, в ЄС є політики, які хочуть, щоб Україна підписала капітуляційний договір, щоб і надалі вести бізнес з рф. Втім, є й ті, хто змінили свої погляди. 

«Безумовно, багато хто змінили свою позицію, в тому числі  і традиційні політичні сили або політики, які симпатизували росії, вони або відмовчуються, або кажуть, що ми помилялися», — розповів нардеп.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini