Денис Маслов, Голова парламентського Комітету з питань правової політики, Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Лютого, 2023, 11:32

Станом на початок тижня в Україні зареєстровано понад 87 тисяч воєнних злочинів, загинуло майже 10 тисяч цивільних, 461 дитина — Денис Маслов

Первісний злочин агресії проти України росія вчинила ще 2014 року, а готувала ще раніше. Саме цей злочин призвів до десятків тисяч інших. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Голова парламентського Комітету з питань правової політики Денис Маслов.

«Станом на початок цього тижня в Україні було зареєстровано більше 87 тисяч воєнних злочинів. Ми розуміємо, що їх більше. Внаслідок воєнних злочинів загинуло майже 10 тисяч лише цивільних осіб. Знову ж таки, це лише те, що вже зареєстровано. Загинула 461 дитина. Кожен день ця статистика, на жаль, збільшується. Усього цього не було би, якщо б не первісний злочин. Не було би цих вбиств, катувань, згвалтувань, викрадення людей, викрадення дітей, якщо б не первісний злочин агресії, який було вчинено російською федерацією не 24 лютого 2022 року, а набагато раніше, ще у 2014 році. А планувався цей злочин ще й до цього. Такі особи, як путін, лавров, шойгу та інші мають понести відповідальність», — зазначив Маслов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini