7 Грудня, 2023, 16:50

США зафіксували в білорусі  2442  українські дитини, яких викрала рф

Лабораторія гуманітарних досліджень Єльської школи громадського здоров’я (Yale HRL) зафіксувала у білорусі українськх дітей, яких викрала росія. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила представниця Лабораторії гуманітарних досліджень Єльської школи громадського здоров’я (Yale HRL) Кейтлін Ховарт.

«Ми зафіксували 2442 дитини у білорусі, а також ми фіксуємо дітей, яких викрадають з тимчасово окупованих територій, їх перевозять до росії, до білорусі. Але ми розуміємо, що це тільки маленька частина від тих дітей, яких ми змогли ідентифікувати. І ми так само як і уряд білорусі, так само як і уряд росії знаємо, що таких дітей насправді набагато більше», – повідомила вона.

Кейтлін Ховрат повідомила про намір передати отримані свідчення до судових інстанцій.

«Вони збираються нами для цілей звітності, а також для цілей правосуддя і для того, щоб повернути цих діток до України та продовжувати підтримувати протягом їх життів. Кожен шматочок інформації, кожен слід, який ми можемо знайти, ми його захищаємо як тільки можемо. І ми будемо докладати всіх зусиль, щоб зберігати таку інформацію і захищати їх», – наголосила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini