29 Березня, 2022, 15:09

Спрощене ввезення бронежилетів і шоломів полегшило життя багатьом українським благодійникам – Сергій Притула

Урядова постанова про спрощення ввезення допомоги в Україну, якою бронежилети та шоломи прирівняли до гуманітарки, полегшила життя багатьом українським благодійним фондам. Про це на брифінгу в Медіацентрі «Україна» повідомив відомий волонтер Сергій Притула.

«У нас (в Фонді Сергія Притули – ред.), слава Богу, і до цього рішення уряду було все непогано в сенсі комунікації з нашими  логістичними центрами в Польщі, зі сприянням, як з польського боку, так і з українського боку з перетином кордону. Але я знаю точно, що величезній кількості волонтерів, які мають скромніші фінансові можливості і оперують не такими обсягами закупівель, це насправді життя спростить,» – пояснив Притула.

За його словами це рішення найбільше допомагає тим волонтерам, які ввозять в Україну військову допомогу десятками одиниць, а не тисячами. Тепер благодійникам треба буде заповнити тільки одну декларацію на митниці.

Досі, каже Притула, найбільша незакрита потреба в Україні є на бронежилети та шоломи для Територіальної оборони. Волонтер зазначає, що і закордонна преса може допомогти з цим Україна, розголошуючи таку потребу і тиснучи на свої уряди. Адже, зазначає волонтер, бронежилети і кевларові шоломи це те, чим Європа і світ можуть з нами поділитися у цій війні за незалежність України.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:
Website: mediacenter.org.ua
Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 
Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 
YouTube: https://bit.ly/3whbxSm