Іван Федоров
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
3 Квітня, 2023, 15:14

Список колаборантів в тимчасово окупованому Мелітополі налічує щонайменше 700 людей – Іван Федоров

У тимчасово окупованому Мелітопольському районі та місті Мелітополь колаборантів, які погодилися йти на співпрацю з ворогом, щонайменше 700. А в самій Запорізькій області їх можуть бути тисячі. 

Такі дані під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він зазначив, що сьогодні колаборанти на тимчасово окупованій території  починають масово страждати.

«Тенденція розпочалася більш як два тижні тому, коли вибухнула автівка одного з колаборантів, який відповідав за транспортне сполучення, а саме за організацію пасажирських перевезень на тимчасово окупованих територіях. Потім щось сталося із деревом, повз якого проходив один з колаборантів, який співпрацював у дільничній поліції на окупаційну владу. Наразі ж маємо приклад Зубарєва», – зазначив міський голова.

Такі події, за словами Івана Федорова, можна пов’язувати з інтенсивністю бойових дій на Запорізькому напрямку. І це, зауважив він, сіє паніку серед колаборантів на тимчасово окупованих територіях.

«Колаборанти починають обговорювати, яким чином можна втекти з тимчасово окупованої території. А втеча – неможлива!» – додав він.

Нагадаємо, що у понеділок, 3 квітня, о 08:30 ранку пролунав черговий вибух на центральному проспекті міста Мелітополь. Була підірвана автівка, в якій знаходився колаборант Максим Зубарєв. У 2014 році він намагався вчинити переворот у Мелітопольській міській раді, тоді він очолив «русскую весну» в Мелітополі. З того моменту він перебував під слідством. Вже з перших днів окупації Мелітополя він погодився співпрацювати з ворогом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini