14 Липня, 2023, 16:38

Сніданки з психологом, йога і паломництво – жіночий ветеранський простір “РеХаб” у Львові шукає нестандартні способи допомоги родинам військових

Це дієвий спосіб подолати внутрішню напругу і знайти однодумців, які готові підтримати. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіла керівниця першого жіночого ветеранського простору “РеХаб” Марія Петришин. Ще один напрямок роботи організації – допомога родинам зниклих безвісти захисників та сім’ям чиї рідні знаходяться в полоні. Таких звернень останнім часом стало значно більше. Працівники “РеХабу” допомагають скласти юридичні запити та загалом пояснюють, як діяти в таких ситуаціях.

“До нас щодня звертаються в Будинок воїна. Команда “РеХабу” підсилена психологами. Зокрема це травмотерапевти, що мають відповідну кваліфікацію, аби працювати із такими випадками. Крім того, ми створюємо групи самодопомоги, де люди через ділення досвідом легше проживають свої складні ситуації”, – розповідає керівниця ГО Перший жіночий ветеранський простір “РеХаб” Марія Петришин.

Як “помічники ветеранів” за останні пів року перший жіночий ветеранський простір “РеХаб” допоміг скласти різноманітні запити майже півтисячі сімей військовослужбовців і понад 50 родинам внутрішньо переміщених осіб.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini