20 Лютого, 2023, 13:43

Скупчення ворожої авіації на кордонах України не спостерігається: маючи понад 700 літальних апаратів, використовують ті ж 40 летовищ, що й рік тому — Ігнат

На початку повномасштабної війни росія накопичила понад 700 літальних апаратів, які використовує у війні з Україною, і зберігає цю кількість попри значні втрати бортів. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«росія накопичила авіаційну техніку на летовищах, які використовує в агресії проти України, — це близько 40 летовищ на окупованій території, в тому числі в Криму, в білорусі та росії. Вони приймають різні типи авіації. Та кількість, яку ворог накопичив на початку агресії, зберігається зараз: це понад 700 літальних апаратів загалом», — повідомив Ігнат. 

«Незважаючи на те, що ми близимося до 300-го літака збитого та 300 вертолетів, противник може доповнювати втрачені борти. Але знищені борти — це найновіше, що було в росії. Це і Су-24, Су-25 багато, Су-30 і навіть Су-35, також вертольоти К-52 у великій кількості. Підтягнути авіацію до кордонів неможливо, тому що для авіації потрібні аеродроми. Де вони були, там і знаходяться. Військове керівництво володіє інформацією про кількість техніки і загрози, які можуть виникати», — додав речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini