8 Січня, 2024, 15:43

Ситуація в Чорному та Азовському морях: ворожі ракетоносії заведені в пункти базування, але рівень ракетної небезпеки стабільно високий 

В акваторії моря ворог зараз тримає три кораблі – два в Чорному морі та один в Азовському, які викривають надводну обстановку та здійснюють чергове патрулювання. Усі ракетоносії знаходяться в пунктах базування. Попри це рівень ракетної небезпеки залишається стабільно високим.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України, полковник Наталя Гуменюк.

«Ракетоносії всі заведені в пункти базування, ворог не планував їх застосовувати під час цієї атаки, як нам вже було очевидно. Але те, що вони є напоготові та споряджені, робить ситуацію досить напруженою, і рівень ракетної небезпеки Генеральний штаб оцінює як стабільно високий до тих пір, поки ракетоносії взагалі існують в Чорному морі, оскільки вони готові до застосування і достатньо двох-трьох годин для того, щоб вони опинилися на пускових рубежах», – зазначила вона.

Наталя Гуменюк зауважила, що при тому, що погода зараз не дуже сприятлива, вона все ж таки не критична, тому цілком імовірним є виведення ракетоносіїв ворога на бойове чергування. 

«Тому ми продовжуємо ретельно відстежувати ситуацію й оперативно інформуємо про її зміни», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini