25 Травня, 2022, 13:00

Ситуація із коронавірусом контрольована: на Львівщині у стаціонарі перебувають 76 хворих — директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА

76 осіб нині лікують від коронавірусу у стаціонарних відділеннях на Львівщині.  Загалом, у області, медики фіксують достатньо низькі показники захворюваності на COVID-19. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

«Цифра сьогоднішнього дня  — це 76 стаціонарних хворих лише. Це є абсолютно незначна цифра, в порівнянні з тим, що ми проходили на пікових періодах. А це були цифри в понад 3,5 тисячі», — зазначив   Орест Чемерис.

За його словами, сьогоднішня ситуація із низькими показниками захворюваності, великою мірою пов’язана із тим, що значна кількість людей вакцинувались ще до початку повномасштабної агресії рф. 

«Вакцинація продовжується. Враховуючи військовий час, це було абсолютно правильне рішення і вимога. Ми закрили центри масової вакцинації, які були розміщені у торгових центрах та інших закладах. І вакцинація здійснюється на базі первинної ланки, фактично в поліклініках, амбулаторіях сімейної медицини, відповідно в кабінетах щеплення», — розповів  Орест Чемерис.

Чиновник також наголосив, що коронавірус нікуди не зник: непотрібно забувати про маски у місцях скупчення людей та про вакцинацію.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini