7 Лютого, 2024, 14:15

Символ допомоги та підтримки: у Києві презентували книгу «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва»

У Києві презентували книгу українського письменника, громадського діяча, політика і дипломата Юрія Щербака «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва».

У ході презентації видання в Медіацентрі Україна – Укрінформ директорка Департаменту інформаційної політики та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України Ганна Красноступ зазначила, що ця книга є не тільки символом розв’язаної росією війни на території України, а й символом відносин та допомоги Україні з боку Польщі. І ця книга, переконана вона, має бути поширена за кордоном, аби й іноземні партнери мали інформацію про події та явища в в країні, які пов’язані з війною.

Автор книги Юрій Щербак вважає її документом тих складних подій та обставин, в яких опинилася Україна, через повномасштабне вторгнення росії.

За його словами, книга народжувалася від ідей, які підтримували прагнення автора написати і віддячити полякам за їхнє добре ставлення до українців.

«Вона для мене дуже важлива тим, що стала документом дуже складних обставин, в яких опинилася наша нація, наша держава після бандитського вторгнення російського агресора. І я став свідком неймовірної події, це був біблійний вихід нашого народу – жінки з дітьми переважно. Я був свідком, як все це відбувалося. Мільйони людей перейшли кордон в Польщу, і Польща прихистила наших людей. І про це власне книжка», – наголосив Юрій Щербак. 

Книга «Україна в обіймах Польщі. Реалії і пророцтва» є тридцятою в авторському доробку Юрія Щербака. Наразі вона видана українською мовою, тиражем 1000 примірників. Однак планується її видання і польською, позаяк більшість статей та вражень автора, які лягли в основу книги, були надруковані автором у польській пресі польською мовою.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini