8 Листопада, 2023, 15:30

Швидка допомога не приїде, якщо в людини немає російського паспорта – в Запорізькій ОВА повідомили про методи окупантів щодо примусової паспортизації

Ворог продовжує провадити так звану примусову паспортизацію на тимчасово окупованій території Запорізької області. Порушуючи права людей, окупанти вдаються до різних методів шантажу. Зокрема, громадянам, які не мають російського паспорта, відмовляють в наданні медичної допомоги.

Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Продовжується так звана їхня паспортизація. Поставлені чіткі завдання до кінця цього року максимально збільшити кількість так званої видачі паспортів. Вони роблять це різними шляхами. Передусім це те, що люди зараз мають перереєструвати свої володіння, домоволодіння, чи домівку, наприклад. Якщо їх не перереєструють, то їх просто «віджимають». А для того, щоб перереєструватися необхідно мати паспорт. Отримання медичної допомоги – швидка може не приїхати, якщо у людини немає  російського паспорта. І це тільки початок», – зазначив Юрій Малашко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini