фото ілюстративне
31 Жовтня, 2022, 14:01

Шкільні спортивні ліги запровадять у Львові: пілотний проект запрацює з 1 січня — Львівська міськрада

Шкільні ліги із 3 видів спорту запровадять у Львові. Як розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна начальник управління спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, проєкт стане можливістю для спортивних федерацій міста шукати талановитих дітей та допомагати їм досягти успіху. 

«З 1 січня почнемо пілотний проект, який триватиме до 30 травня. Залучаємо спортивні федерації: баскетбол, футзал і волейбол. Ці федерації, зокрема, будуть нам допомагати в організації та суддівстві», — пояснив Антон Нікулін.

За його словами, зараз організатори ліг займаються методичною роботою, а з наступного місяця почнуть процес формування команд. Кожна з них повинна буде обрати собі логотип для подальших змагань. 

«На карту нашого міста буде накладена карта світу, і діти будуть разом з вчителями обирати тварину, яка проживає на певному континенті. Наприклад Сихівський район у нас під Антарктидою. Ми чітко йдемо по американській моделі, бо вони досягли в організації шкільних ліг великих успіхів», — розповів  начальник управління спорту Львівської міської ради. 

Ініціатори шкільних ліг мають на меті поєднати дві важливі справи: подбати про здоров’я дітей та повернути  до шкіл позитивні емоції дітей. Про таке заявив начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк. 

«Шкільні ліги — це не лише про учнів, і не лише про спорт. Це про батьків, щасливих, які приходять на ці змагання. Це про вчителів, які після уроків залишаються і вболівають за своїх учнів», — розповів Андрій Закалюк. 

Також, за словами чиновників, після втілення пілотного проекту, планують збільшити кількість видів спорту, у яких змагатимуться школярі у межах шкільних ліг.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini