30 Квітня, 2022, 17:10

Схід України: ворог посилює наступ одночасно на всіх напрямках

Війська російської федерації поступово підвищують інтенсивність ведення наступу на сході України одночасно на всіх напрямках, а найбільша їхня активність спостерігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Про це сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник під час брифінгу в Медіа Центрі «Україна» (Київ).

Він поінформував, що противник проводить наступальну операцію у Східній операційній зоні.

Мотузяник наголосив, що основна мета противника наразі залишається незмінною – це оточення угруповання сил оборони України, встановлення повного контролю над територією Донецької, Луганської, а також Херсонської областей, і забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованою територією Автономної Республіки Крим.

“Російські війська поступово підвищують інтенсивність ведення наступу на сході України одночасно на всіх напрямках, і найбільша їх активність спостерігається на Слобожанському та Донецькому. Окрім того, відмічено ознаки підготовки агресора до ще більшої активізації бойових дій”, – повідомив речник Міноборони.

За його словами, на це вказують окремі підготовчі дії противника.

“Наприклад, у Балаклійській центральній клінічній районній лікарні звільняються ліжко-місця та облаштовано додатковий польовий госпіталь. А в російському місті Ростов-на-Дону на території військового клінічного госпіталя розгорнуто додаткові холодильні установки для зберігання тіл загиблих військовослужбовців”, – повідомив Мотузяник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini